ISO 9001:2015

 

 

Využite jedinečné a akčné spojenie normy STN EN ISO 9001:2015 s podmienkami kvality podľa zákona o sociálnych službách! Dajte pochybnostiam o kvalite vašich sociálnych služieb šach - mat!

 


Naša spoločnosť pre vás pripravila originálny produkt a to implementáciu ISO 9001:2015do vašich sociálnych služieb spolu s funkčným prepojením s plnením podmienok kvality podľa prílohy č. 2 zákona č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách. A to v jednej akčnej cene iba vo výške implementácie ISO.

 


Ako bonus pre tých, ktorý sa rozhodnú pre náš produkt, pribalíme aj dokumentačný systém opatrovateľského procesu podľa opatrovateľského modelu profesorky Moniky Krohwinkel, vrátane školenia personálu a to až s 50% zľavou!. Tento model spĺňa všetky požiadavky na dokumentovanie odborných výkonov, požiadavky na riadenú dokumentáciu podľa normy ISO, ako aj podmienok kvality podľa zákona o sociálnych službách. Dokumentačný systém je flexibilne otvorený pre vaše individuálne potreby a je pravidelne validovaný a aktualizovaný.

 


Rozohrajte si svoju partiu kvality a dajte šach - mat všetkým pochybnostiam o kvalite vašich služieb! Zavolajte nám, alebo nám napíšte na náš e-mail a pripojte sa ku vašim kolegom, ktorí tak už urobili. Tešíme sa na spoluprácu.

 


Máte už ISO 9001:2009 zavedené? Výborne, urobíme pre Vás konverziu na ISO 9001:2015 a doplníme vám do neho plnenie podmienok kvality.

 

VIAC INFORMÁCIÍ získate TU